ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 13 maja 2016

ATP Rzym Masters

Thiem D. - Nishikori K.

Powyżej 22 gemów ::: 1,75 ::: 1/3


H2H 0:1 z 2015 roku podczas turnieju na trawie w niemieckim Halle. Wynik? (4)6:7 5:7 czyli to było dość zacięte spotkanie. Teraz Thiem jest starszy, robi genialne wyniki w tym sezonie, jak i ubiegłym (3 wygrane turnieje ATP). To wszystko robi wrażenie.
Ja już Wam wcześniej pisałem, że on z Djokovicem w Miami zagrał piekielnie wyrównany mecz, wykorzystał chyba tylko 1 z 15 BP, ale spotkanie stało na niezwykle wysokim poziomie. W meczu z Nadalem było podobnie, a wczoraj ograł Federera. Coś więcej trzeba dodać? Wydaje mi się, że nie.
Nishikori pomimo, że gra genialnie, przegrywa tylko z czołówką, jest to bardzo inteligentny tenisista, to jednak młodzieńcza fantazja i ambicje Thiema robią swoje. Do tego Austriak na mączce czuje się świetnie (4 wygrane tytuły ATP). Kto wygra? Rozum podpowiada, że Nishikori, ale kto wie co zrobi Thiem bo ten młody 22-letni chłopak ma wielki potencjał na dobrego tenisistę. Pewnie za kilka lat będzie walczył o wielkie szlemy wraz z Kyrgiosem czy Zverevem.

Wynik: 3:6 5:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz