ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 22 maja 2016

Roland Garros 2016

Karlovic I. - Montanes A. 

Montanes A. ::: 1,86 ::: 1/3 


H2H 1:2 z lat 2007-2011, czyli baaardzo dawno. Obaj są grubo po 30, Karlovic ma 37 lat na karku, jeszcze rok temu coś tam potrafił zaskoczyć dobrą grą, ale w tym roku moim zdaniem wypada bardzo słabo, do tego mnóstwo razy już skreczował. Tylko 2 zwycięstwa z Stambułu na 9 porażek to bardzo kiepski wynik. Facet ma ponad 2 metry i jego największą bronią jest serwis, jednak na mączce traci dużo na znaczeniu. Do tego Ivo lubił zawsze szybko kończyć akcje, a na kortach ziemnych trzeba rzeźbić te swoje punkty.
Z drugiej strony mamy Montanesa który wyjątkowo gra od paru ładnych sezonów w 95% na mączce. Ostatni okres gdy grał coś więcej na hardzie to były lata 2010-2011. Może nie jest on jakimś zawodnikiem na topie w tym momencie bo kręci się w okolicach 100 rankingowej to jednak w tym sezonie zrobił już ładny wynik np. w Casablance gdzie doszedł do półfinału turnieju. French Open to przecież turniej #1 jeżeli chodzi o korty ziemne więc uważam, że będzie mocno się starał w tym meczu żeby wygrać.

Wynik: 6:2 7:6(7) 7:6(5)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz