ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 24 maja 2016

Roland Garros 2016

Carreno-Busta P. - Delbonis F.

Delbonis F. ::: 1,66 ::: 2/3


H2H 0:4 z lat 2008-2016, grali już w tym roku ze sobą w ćwierćfinale turnieju w Casablance i kolejny raz było 2:0 dla Delbonisa. Dziś co prawda gramy do trzech wygranych setów, ale wydaje mi się, że maksymalny wynik jaki tu może paść przynajmniej w mojej opinii to 3:1 dla "Fryderyka".
Obaj zawodnicy uwielbiają grać na mączce, dzieli ich zaledwie jakieś niecałe 10 miejsc w rankingu i tylko jeden rok różnicy. Jednak bardziej cenię sobie umiejętności Delbonisa który na mączce jest naprawdę bardzo niezłym graczem, top 10? Rok temu zagrał tutaj 5 setówkę ze swoim rodakiem z Argentyny Juanem Monaco, za to Hiszpan z Jackiem "Skarpetą".
Zarówno Carreno-Busta jak i Delbonis w ostatnich 2 sezonach nie zwojowali nic więcej na tym szlemie. Tutaj mają szansę na 3 rundę gdzie spotkają się zapewne z Djokovicem i mam nadzieję, że to będzie właśnie mańkut Delbonis.

Wynik: 7:6(3) (4)6:7 6:4 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz