ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 26 maja 2016

Roland Garros 2016

Garcia-Lopez G. - Thiem D.

Garcia-Lopez G. +2,5 seta ::: 1,71 ::: 1/3


Jak wyglądał Thiem od tournee na mączce? Strata seta ze Struffem, Taro Danielem, 2 z Nadalem, później w Monachium wygrał 2:0 z Giraldo i w kolejnych 3 spotkaniach stracił po secie, w finale 2 z "Kolbą" w meczu na styku. Potem Madryt Masters i porażka 0:2 z JMDP, w Rzymie 2 sety urwał mu Nishikori i jeden Dolgopolov, Austriak wygrał 2:0 z Federerem i nieobliczalnym Sousą. W Nicei to już lepiej wszystko wyglądało, ale w finale 19-letni fenomenalny Zverev urwał mu set, tak samo jak w 1 rundzie French Open w niezwykle zaciętym meczu z Cervantesem i kto wie czy nie doszłoby do stanu 2:1 w setach dla Hiszpana.
GGL wiadomo w tym roku wygląda kiepsko w porównaniu, jednak lubi grać na mączce, lepsze spotkania przeplata tymi gorszymi i jakoś to wygląda. Moim zdaniem jak najbardziej stać go na seta bo Thiem ma często przestoje w swoich meczach, przynajmniej w mojej opinii tak to widzę.

Wynik: 5:7 4:6 (3)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz