ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 27 maja 2016

Roland Garros 2016

Kyrgios N. - Gasquet R.

Kyrgios N. ::: 1,83 ::: 2/3


H2H 2:4 z lat 2014-2016, powoli ich mecze stały się tenisowych "klasykiem" pomimo, że Kyrgios ma dopiero 21 lat, ale w tym roku wygrał już swój pierwszy tytuł w ATP, a dokładnie to w Marsylii pokonując po drodze właśnie Gasqueta (który wygrał wcześniej turniej w Montpellier) i to w jakim stylu! 6:0 6:4, Richard był zupełnie bezradny na serwis Australijczyka z mixem korzeni z całego świata.
Pamiętam doskonale ich drugie spotkanie, to było coś genialnego! Uważam, że od tego momentu tak naprawdę na dobre zaczęła się kariera Kyrgiosa - Wimbledon rok 2014, druga runda. Mordercza 5-setówka gdzie Kyrgios obronił 9 piłek meczowych, później bodajże pokonał jeszcze Rafaela Nadala i doszedł do ćwierćfinału wielkiego szlema.
Wbrew pozorom wydawało mi się, że Kyrgios na mączce się nie sprawdzi, a on mnie totalnie zaskoczył. W ostatnim czasie urwał set Nishikoriemu który przegrywa tylko ze ścisłym topem, urwał set Nadalowi, pokonał Wawrinkę, Cuevasa, Raonica dwa razy.
Wiadomo Richard gra u siebie, jeden z najpiękniejszych jednoręcznych backhandów w tourze, jednak w tym roku wydaje mi się on zupełnie na innym biegunie niż rok temu gdzie zagrał chyba jeden z lepszych sezonów w swojej długiej już karierze. Z ręką na sercu trzeba przyznać, że on w tym roku nie pokonał jeszcze nikogo znaczącego, a taki wynik 6:1 6:4 z Nishikorim mówi nam wiele o jego domniemanej formie. Pewnie powalczy u siebie na maxa, ale czy wygra? Szczerze mocno w to wątpię.

Wynik: 2:6 (7)6:7 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz