ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 16 czerwca 2016

ATP Halle 2016

Baghdatis M. - Zverev A.

Baghdatis M. ::: 1,92 ::: 2/3


H2H 1:0 z 2015 roku podczas turnieju na trawie w Nottingham, wygrał Marcos bez większych problemów 6:3 6:3. Jednak teraz w tym roku Zverev robi furorę swoimi wynikami, jednak ni jak ma się doświadczenie 19-latka do 30-latka który swego czasu był genialnym zawodnikiem na kortach ziemnych.
Wydawać by się mogło, że tak też jest i teraz w niemieckim Halle, pokonanie 2:0 Berdycha i solidnego Dustina Browna który co rok na kortach trawiastych gra świetnie robi na mnie duże wrażenie. Młody Niemiec pokonał chimerycznego Troickiego, a i Beckera który zaczął w pierwszym secie od stanu 4:0, ale z powodu kontuzji w drugim secie musiał skreczować.
Teraz czeka solidny sprawdzian dla Zvereva, ale nie da się ukryć, że to właśnie Marcos powinien być faworytem tego meczu. Tuż po wystawieniu kursu było odwrotnie, ale typerzy zweryfikowali zdanie oddsmakerów. Ciekawostką jest na pewno fakt, że jutro Baghdatis będzie obchodził swoje 31 urodziny.

Wynik: (9)6:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz