ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 20 czerwca 2016

ATP Nottingham 2016

Thompson J. - Becker B.

Becker B. -1 gem ::: 1,88 ::: 1/3


Becker ostatnio w Halle pokonał Istomina, Robina Haase i Gulbisa, a z młodym Zverevem prowadził 4:0 po czym wygrał zaledwie jednego gema i przy stanie 5:7 0:3 skreczował. Logicznie myśląc, to gdyby coś mu rzeczywiście dolegało to prawdopodobnie by się wycofał z tego turnieju przed Wimbledonem, chyba, że przyjechał tutaj tylko po wpisowe, ale takiego scenariusza nie biorę pod uwagę.
Becker ma 35 lat na karku, jest o wiele bardziej doświadczony niż 22-letni Thompson. Choć młokos dużo gra na trawie, to jednak jest to wszystko na poziomie Challenger, jak i jego pozostała zdecydowana większość meczów. Jednak poziom ATP to zupełnie inna bajka, być może urwie seta, ale koniec końców stawiam tutaj na doświadczenie Benjamina. Dla przykładu mogę napisać, że Becker był np. w finale 's-Hertogenbosch 2 lata temu który przegrał dość minimalnie. Tutaj zabezpieczam się dodatkowo opcją -1 gema w przypadku ewentualnego kreczu, otrzymam wtedy zwrot.

Wynik: 2:6 6:2 4:6

1 komentarz:

  1. super passa freebetów :) dziwny ten tenis czasami takie 2:6 6:2 :D

    OdpowiedzUsuń