ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 22 czerwca 2016

ATP Nottingham 2016

Sela D. - Becker B.

Becker B. -1 gem ::: 1,74 ::: 1/3


H2H 3:4 z lat 2009-2016, pierwsze 4 mecze wygrał Becker w tym raz na trawie w 2014 roku, kolejne 3 - dwa razy w Atlancie gdzie Sela osiąga dobre wyniki wygrał Dudi, jeszcze grali ze sobą na Australian Open, ale tam Sela był w świetnej formie. Obaj są po 30 i obaj jakoś nie specjalnie wysocy jak na tenisistów (poniżej 180 cm), do tego ich serwis na pewno nie jest jakąś dużą bronią. Uważam, że w tym meczu Panowie będą łamać się jak zapałki, być może padnie 3 setówka, ale lepsze wrażenie robi na mnie Becker od kilku tygodni. Pomimo, że traci sety, to przykładowo w Halle wystartował mecz 4:0 z młodym Zverevem finalistą turnieju. Gdyby nie kontuzja to kto wie gdzie Becker by tam zaszedł. Sela pokonał Sousę, ale Portugalczyk miał tylko 1 wykorzystany BP z 8. Becker miał w meczu z Pellą 16 BP więc dość sporo. Liczę kolejny raz na Benjamina.

Wynik: 6:3 2:6 6:4

1 komentarz:

  1. Szkoda ostatniego gema w meczu, bo Becker miał 0:40 na przełamanie powrotne i ogólnie 5 BP.

    OdpowiedzUsuń