ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 7 czerwca 2016

ATP Stuttgart

Istomin D. - Stepanek R. 

Kohlschreiber P. - Herbert P. 

Stepanek R. i Kohlschreiber P. ::: 1,87 ::: 1/3 


H2H 0:1 z 2014 roku podczas turniej Indian Wells. Istomin to dla mnie była od zawsze taka tenisowa za przeproszeniem "cipka", całe życie prawie jeździ z mamą na turnieje i co by nie mówić o nim jest to typowy średniak ATP. Rok temu po 11 latach zawodowej gry wygrał w końcu swój pierwszy turniej (akurat na trawie), co trzeba uszanować.
Stepanek ma 37 lat na karku, wiele genialnych meczów za sobą, jest to świetny deblista, miał ostatnio dobry okres gry na mączce co trochę szokuje. Do tego jest znany jako największy tenisowy "alfons", ale o jego podbojach miłosnych polecam przeczytać na Google. Kurs na niego w Pinnacle spadł z jakiegoś 1,80 do 1,45 co mnie trochę martwi. Ogólnie gra tutaj od kwalifikacji i oddał w dwóch meczach tylko 10 gemów.

H2H 1:0 dla Niemca z 2014 roku podczas turnieju w niemieckim Halle i też na trawie. Ogólnie to "Kolba" to zawodnik uniwersalny, pokonuje gorszych od siebie zawodników bez większych problemów, ale za to pokonuje go bez większych problemów czołówka. Herbert niby ma dobry sezon, ale on jeszcze jest bardzo młody i nigdy nie wiadomo czy jego forma się utrzyma, do tego gramy w Niemczech na trawie, a tam Niemiec daje z siebie zawsze 100%. Przykładowo niedawno wygrał turniej w Monachium pokonując Thiema w finale.

Wynik I: 5:7 6:3 3:6

Wynik II: 6:4 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz