ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 3 czerwca 2016

Roland Garros 2016

Wawrinka S. - Murray A.

Wawrinka S. ::: 2,13 ::: 1/3


H2H 7:8 z lat 2005-2013. Na mączce 3:0 dla Szwajcara, na szlemach 2:2. Uważam ten mecz za jeden z najciekawiej zapowiadających się w ostatnich latach. Jeszcze jakieś 2-3 lata temu typerzy pukaliby się w głowę stawiając na Murraya podczas Roland Garrosa czy jakiegokolwiek innego turnieju na mączce, jednak ten Pan od zeszłego sezonu zrobił niesamowity progres. Wygrany turniej w Monachium, a po tym dwa Mastersy, jeden w Madrycie gdzie Andy wciągną nosem Nadala przed hiszpańską publicznością, a ostatnio w swoje urodziny Djokovica podczas turnieju w Rzymie. To na pewno musi robić wrażenie.
Z drugiej strony mamy Wawrinkę czyli zawodnika któryego może pokonać każdego jak ma swój dzień. Obojętnie czy to będzie Djokovic, Federer, Murray, Nadal itd. on jako właśnie z tych nielicznych potrafi zagrać mecz na pełnym ryzyku trafiając po liniach. Szkot wydaje mi się niekiedy właśnie zbyt pasywnym graczem, ale Wawrinka? O nim tego nie można pisać jeżeli dochodzi gdzieś do półfinału ważnego turnieju. Rok temu wygrał ten turniej i co by tu nie mówić, ma olbrzymie szanse na powtórzenie tego wyczynu. Po takim kursie warto spróbować.

Wynik: 4:6 2:6 6:4 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz