ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 30 czerwca 2016

Wimbledon 2016

Del-Potro J. - Wawrinka S.

Wawrinka S. -2 gemy ::: 1,81 ::: 1/3


H2H 3:2 z lat 2006-2012, tylko teraz sytuacja jest zupełnie inna. Już nie wspomnę o tym, że Wawrinka już raz wygrał na trawie z Argentyńczykiem. JMDP wraca do gry, ale nie oszukujmy się, nie gra swojego najlepszego tenisa co potwierdzają tylko jego dość przeciętnie wyniki. Za to w mojej opinii co już pisałem Wawrinka może wygrać nawet ten turniej, ale do tego baaardzo daleka jeszcze droga.
2014 - Australian Open
2015 - French Open
2016 - Wimbledon ???
Co tu dużo pisać, jest lepszy. W 2012 przegrał z JMDP tylko z tego? Zmienił trenera, wygrał dwa szlemy, a Argentyńczyk z kontuzjami, kurs 1,60 to mogę powiedzieć, że dość fajnie tutaj wygląda, nie zdziwię się nawet 3:0 dla Szwajcara. Wydaje mi się, że Wawrinka niezwykle mobilizuje się na takich graczy bardziej "topowych", czy znanych, a teoretycznie "mniejszych" zlewa co owocuje czasami straty w setach. 

Tak z ciekawostek to warto wspomnieć o tym, że w 2012 roku JMDP pokonał w meczu o brązowy medal Djokovica podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a w półfinale 3-set przegrał z Federerem 19-17. Odnośnie porażki Rogera w finale o złoto była to moim zdaniem jedna z większych sensacji, bo kilka tygodni wcześniej zlał niemiłosiernie Murraya w Wimbledonie po czym przegrał z nim w tym samym miejscu 6:2 6:1 6:4.

Wynik: 3:6 6:3 7:6(2) 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz