ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 16 lipca 2016

ATP Hamburg & Bastad 2016

Robert S. - Klizan M.

Verdasco F. - Elias G.

Ferrer D. - Ramos A.

Klizan M. -2 gemy, Verdasco F., Ramos A. +1,5 seta ::: 3,22 ::: 0,5/3


H2H 1:0 z 2014 roku podczas Australian Open gdzie Robert rozegrał naprawdę świetny turniej. Tutaj również w wieku 36 lat gra na wysokim poziomie, choć przeciwników miał bardzo słabych psychicznie, Mayer, Cervantes, GGL, to śmietanka zawodników którzy popisują się na korcie nie raz swoją "głową".
Martin Klizan co prawda długo nie grał, ale tutaj jak na razie wygląda bardzo pewnie. Zresztą to taki zawodnik który potrafi rozkręcić się w turnieju, do tego nie raz wygrał turniej ATP na mączce.

Verdasco zawsze mi się dobrze kojarzył ze szwedzkim turniejem. Co tu dużo pisać, jest lepszy, jest w formie, nie zdziwię się jak wygra cały turniej. On naprawdę potrafi odpalić w ostatnich latach kilka razy do roku i zagrać świetne turnieje i takim jest właśnie teraz Bastad. Gorzej u niego z regularną grą na takim poziomie.

H2H 6:0 z lat 2012-2016, dwóch Hiszpanów, a w 3 spotkaniach Ramos urwał set. Grali w tym roku w Rio i tam pierwszy set wygrał 6:4 Albercik, ale doszło między nimi do jakiś spięć z tego co pamiętam - niemiła dyskusja i od tego momentu Ferrer wkurzony wygrał 6:1 w drugim secie i 6:4 w ostatnim. Teraz czas na mały rewanż. Ferrer w tym roku kompletnie bez formy patrząc na wcześniejsze lata, do tego traci sety, a Ramos to taki zawodnik co rok temu wyrzucił Federera z turnieju w Szanghaju.

Wynik I: 3:6 4:6

Wynik II: 6:3 6:1

Wynik III: 5:7 4:6

1 komentarz:

  1. bogactwo xddd jak to testo mawiał ;p kuhwyy oooooooooooo

    OdpowiedzUsuń