ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 22 lipca 2016

ATP Kitzbuhel 2016

Melzer G. - Lorenzi P.

Melzer G. ::: 1,93 ::: 1/3 


H2H 2:2 z lat 2013-2016, grali już w tym roku ze sobą w kolumbijskim finale Challengera w okolicach bodajże stycznia-lutego, padł wynik 6:3 6:1 więc mała masakra, a kurs na Austriaka wynosił wtedy ponad 3,00. Typ jest dla mnie tutaj prosty, Melzer od 1 meczu prezentuje się tutaj znakomicie, do tego gra przed własną publicznością.
W meczu z Montanesem zagrał świetne spotkanie na serwisie, z Gimeno-Traverowi oddał zaledwie 4 gemy, a wczoraj pokonał swojego brata po świetnym meczu. Gerald idealnie trafił z formą na ten turniej, H2H wyrównane, plus jeszcze ten atut własnego "boiska".
Włoch gra sezon życia w wieku 34 lat, ale wczoraj Struff mu sporo pomógł... Zaserwować 14 podwójnych błędów to nie lada sztuka. Do tego miał tylko 5 z 15 wykorzystanych BP. Mecz trwał 3:10 więc leciwy Lorenzi na pewno to dzisiaj odczuje, to już nie ta regeneracja organizmu co np. 26-letni Melzer. Mecz Austriaka trwał prawie o połowę krócej.

Wynik: (4)6:7 (13)6:7

1 komentarz:

  1. ciekawe jak po przerwie deszczowej bedzie, bo szkoda 1 seta

    melzer prowadzil 5:2 pozniej mial 5:3 40:0 i dał się złamać ;/

    OdpowiedzUsuń