ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 11 lipca 2016

ATP Newport 2016

Sela D. - Lacko L.

Sela D. -1 gem ::: 1,79 ::: 1/3


H2H 5:1 z lat 2010-2015, grali rok temu na trawie w Nottingham i kolejny raz wygrał Sela, teraz zagrają na "starym US Open". Martwić może jedynie fakt, że kursy się odwróciły, więc fakt faktem jest, że poszła niezła kasa na Izraelczyka, a z nim różnie bywa. Pomimo to bilans wyraźnie mówi, że nieźle gra mu się z Lacko.
Obaj tak naprawdę zbliżeni są do siebie poziomem, Lukas na Wimbledonie zagrał świetny turniej grając od kwalifikacji doszedł aż do 3 rundy, łącznie 5 zwycięstw. Po takim sukcesie zawodnicy pokroju Lacko w mojej opinii później nie grają już tak wybornie. Liczę na Selę, bo on na Amerykańskiej ziemi gra jeszcze lepiej niż na pozostałych kontynentach, a przynajmniej tak myślę. Do tego w Newport startował wiele razy więc gra tutaj nie jest mu obca.

Wynik: 6:3 6:2

1 komentarz:

  1. wow ale sela go pocisnął jak ogóra xd

    OdpowiedzUsuń