ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 12 lipca 2016

ATP Newport 2016

Baker B. - Krajicek A.
Becker B. - Kozlov S.

Baker B., Becker B. ::: 2,11 ::: 1/3


Baker? Tak ten Pan od pieczenia chleba. Facet nie grał tak naprawdę poważnie od 2012 roku, w tym roku wrócił, a co to znaczy? Że werwy do gry mu nie brakuje, podobnie jak Tommiemu Haasowi. Początek roku wyglądał kiepsko, tak samo jak okresy gry na mączce, ale temu nie ma co się dziwić. Na turniejach trawiastych szybko odpadł, ale ba na kogo on trafił. W Halle dość zacięty mecz z triumfatorem Florianem Mayerem, na Wimbledonie 1 runda z Cilicem który miał meczowe z Federerem później. Tutaj gra od kwalifikacji, jego przeciwnik to zwykły 26-latek poza 100 rankignową, bez większych sukcesów w ATP, poziom Challenger. Rok temu miał bilans 0-5 na trawie w sezonie.

Becker? Wiadomo, stary wyga, "wyjadacz", profesor, a pisząc już na poważnie to będzie to spotkanie 35 latka vs. 18 latka który dostał tutaj dziką kartę. Ja zawsze w takich meczach idę w doświadczenie tenisisty, a takie duże zaplecze ma właśnie Benjamin imiennik jednego z założycieli Stanów Zjednoczonych. Mniejsza o historię, ale Becker na trawie w ostatnich tygodniach wyglądał nieźle. Kozlov potrafił ograć w "ustawce" Johnsona w Holandii by rundę później przegrać z kretesem 3:6 0:6 z Querreyem, uroki świata sportu o których się głośno nie mówi.

Wynik I: 6:2 3:6 6:2
Wynik II: 1:6 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz