ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 25 lipca 2016

ATP Toronto Masters 1000

Youzhny M. - Robert S.

Youzhny M. ::: 1,80 ::: 1/3


Panów tylko dzieli 2 lata różnicy, są grubo po 30, 34 lata vs. 36 lat. Jednak to Rosjanin miał o wiele bardziej owocną karierę, był to jakiś czas temu klasowy gracz ze ścisłego topu, jednak wiek i problemy zdrowotne robią swoje. Do tego na początku tego roku wygrał aż 3 turnieje rangi Challenger, a rok temu na tym turnieju (w Montrealu) wygrał łącznie 5 meczów łącznie z kwalifikacjami, pokonał między innymi Troickiego i Simona Gillesa, uległ jedynie Nadalowi.
Robert w tym sezonie gra swój najlepszy sezon w życiu, całkiem dobre występy na clayu, ostatnio w Hamburgu zaliczył półfinał, ale teraz gramy na zupełnie innej nawierzchni, na innym kontynencie. Stephane to na pewno nie jest zawodnik który regularnie utrzymuje grę na wysokim poziomie. Jego bilans w karierze przeciwko graczom jednoręczny backhand wynosi 35-61 więc dość słabo i właśnie dzięki tej statystyce widzę większe szanse na zwycięstwo Youzhnego Mikhaila.

Wynik: 6:3 7:6(6)

1 komentarz: