ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 26 lipca 2016

ATP Toronto Masters 1000

Pospisil V. - Chardy J.

Chardy J. ::: 1,72 ::: 1/3


Pospisil ma trochę podobną karierę w ATP do Jerzego Janowicza, obaj zasłynęli na Mastersach 1000. Jurek w Paryżu 2012, a Pospisil u siebie w Kanadzie, był to rok 2013. Obaj są z tego samego rocznika i jeszcze do tej pory nie wygrali żadnego tytułu w singlu mężczyzn. Co prawda Vasek swego czasu wygrał Wimbledon w parze z Jackiem Sockiem, ale i Janowicz doszedł do półfinału tej imprezy w singlu.
Od tego czasu Pospisil mnie mocno rozczarował, jego gra w singlu jest mocno przeciętna, od przynajmniej 2 sezonów, zresztą o tym świadczy chociażby jego ranking +101 miejsce. Teraz też nie wierze, że u siebie w Kanadzie zagra znowu jakiś wielki turniej, bo przeciwnik już w pierwszej rundzie niezwykle sprytny i doświadczony na korcie.
Francuz rok temu zagrał tutaj w półfinale, broniąc przez drogę bodajże 9 piłek meczowych (bodajże 2 z Mayerem i 7 z Isnerem). Ma co bronić w tym roku. Ostatnie wyniki Chardiego w Europie na mączce co prawda nie napawają wielkim optymizmem, to wydaje mi się, że teraz będzie zależało mu 2x bardziej na tym turniej. Tak naprawdę typ jest bardziej przeciwko Vaskowi niż za Chardym.

Wynik: 7:6(3)

Gamblingsports

1 komentarz:

  1. Co to za wałek z tym Kyrgoniusem?:)


    OdpowiedzUsuń