ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 26 lipca 2016

ATP Toronto Masters 1000

Stepanek R. - Paire B.

Stepanek R. ::: 2,31 ::: 0,5/3 Pinek


Stepanek ma 37 lat, Paire jest 10 lat młodszy. Czech w tym roku gra z dość niezłą formą w takim wieku, 5 setówka z Murrayem (finalistą) na French Open robi wrażenie. Do tego gra tutaj od kwalifikacji, więc wygrał już 2 mecze - zaaklimatyzował się z kortami, na pewno stać go na dobry wynik w tym meczu.
Paire jak już nie raz pisałem, to niezwykle nieobliczalny zawodnik, gra w kratkę, raz genialnie, raz beznadziejnie. Pokonał Mullera w Waszyngtonie w meczu na styku (o którym rozstrzygnął tie-break w 3 secie), w kolejnym spotkaniu z nastolatkiem Zverevem ugrał zaledwie 4 gemy. Francuz to dość dziwny zawodnik, jego można grać jak nie jest faworytem w zdecydowanej większości, przynajmniej w mojej opinii.

Wynik: 6:1 6:3

1 komentarz: