ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 29 lipca 2016

ATP Toronto Masters 1000

Anderson K. - Wawrinka S.

Anderson K. +3 gemy  ::: 1,91 ::: 1/3


H2H 4:4 z lat 2010-2015. Większość ich spotkań była dość zacięta, z rozgrywkami tie-breakowymi lub urywali sobie po secie. Grali ze sobą dokładnie 2 lata temu w tym turnieju i wygrał Anderson, również w 2011 roku spotkali się ze sobą w Kanadzie i wtedy wygrał Wawrinka.
Ogólnie to jestem pod wrażeniem wysokiej dyspozycji serwisowej Andersona, w meczu z Tomicem zagrał 26 asów przy tylko 2 podwójnych błędach. Na podobny scenariusz liczę i dzisiaj, bo Wawrinka jest tak naprawdę do pokonania przez wszystkich zawodników.
Szwajcar pokonał Socka w dwóch setach co robi wrażenie, ale łącznie tutaj zagrał już 3 tie-breaki w 2 meczach więc ta dyspozycja na returnie chyba nie najlepiej wygląda u niego. Zresztą Wawrinka to dla mnie taki zawodnik trochę przereklamowany, bo on jest "wielki" dzięki temu triumfowi w Roland Garrosie i Australian Open, ale tak poza tymi dwoma wielkimi wynikami to ze świecą trzeba szukać pozostałych innych znaczących sukcesów, może jeszcze ten Masters w Monte Carlo. 

Wynik: 1:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz