ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 18 lipca 2016

ATP Waszyngton 2016

Evans D. - Becker B.

Becker B. ::: 2,00 ::: 1/3


H2H 1:0 podczas Challengera w Dallas z tego roku na początku sezonu, padło 6:1 6:4. Jednak wydaje mi się, że tam Becker odpuścił trochę na rzecz turniejów w następnych tygodniach rangi ATP, bodajże Memphis i Delray Beach. Wiem, że to było dość dawno, ale Benjamin w 2014 roku miał bilans na hardzie 20-18, a taki Evans to jest to typowy średniak. 26 lat na karku, a wyniki na poziomie ATP miał tylko na trawie, poza tym to na palcach jednej ręki można policzyć jego sukcesy w takich turniejach.
Martwi mnie jedynie porażka 6:2 6:1 w Newport Beckera z Kozlovem, ale Kozlov mecz później ugrał zaledwie 4 gemy z Johnsonem który przegrał potem 2:6 2:6 z Youngiem, więc można domyślić się, że sprawa priorytetowa to jest dla niego 500 w Waszyngtonie.

Wynik: 6:2 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz