ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 3 lipca 2016

Wimbledon 2016

Cilic M. - Nishikori K.

Cilic M. ::: 2,27 ::: 1/3


H2H 3:7 z lat 2008-2015, ostatni raz na szlemie grali w finale 2014 roku gdzie Cilic wygrał całe US Open, a w finale skompromitował Nishikoriego. Ogólnie to ostatnie ich 2 mecze wygrał Kei, ale Cilic urwał set w tych spotkaniach. Wydaje mi się, że tutaj kluczowym faktem jest nawierzchnia, gdzie Kei gra zdecydowanie najgorzej, za to Cilic się świetnie tutaj odnajduje, a przynajmniej tak było w ubiegłych latach. Już kiedyś zagrał tutaj w ćwierćfinale 5-setówkę z Djokovicem. Ogólnie to jak odpadł Djokovic to Cilic ma tutaj szanse na coś więcej, kto wie, wszystko zależy od jego dyspozycji serwisowej. Szykuje się genialny mecz warty obejrzenia. Fakty są też takie, że tutaj Japończyk może skreczować gdy nie będzie mu szedł mecz po jego myśli, on dość często ma jakieś problemy zdrowotne, bierze przerwy medyczne itd. Obu Panów dzieli tylko rok różnicy więc zobaczymy pewnie 4 sety, gracze o zbliżonym do siebie wieku często grają zacięte mecze. Po takim kursie myślę, że warto spróbować zagrać na Chorwata.

Wynik: 6:1 5:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz