ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 1 sierpnia 2016

ATP Atlanta 2016

Krajicek A. - Young D.

Mannarino A. - Zverev M.

Young D., Mannarino A. ::: 1,87 ::: 1/3


Teraz mamy natłok Mastersów (Toronto, Cincinnati), niedługo US Open, a jeszcze Rio i turnieje poboczne jak Newport, Waszyngton, Atlanta, Los Cabos, Winston-Salem więc o niespodziankę nie będzie trudno.
Jednak dzisiaj gram po "czubach" na dwóch faworytów. Austin Krajicek 26 lat, Amerykanin, 131 miejsce w rankingu, gra od kwalifikacji, 2 mecze po 3 sety, ogólnie to zawodnik bez przyszłości i przeszłości w ATP. Słabe wyniki, słaba forma. Z drugiej strony leworęczny Young to też "as" który potrafi niekiedy przegrać naprawdę z "byle kim". Jednak dzisiaj mu zaufam, bo co by nie mówić to on jeszcze trzyma jakoś ten poziom. Rok temu miał dobrą serię na US Open Series, ale z drugiej strony w Atlancie nie błyszczał w ostatnich latach. Widzę tutaj również over gemowy bo gra dwóch zawodników w podobnym wieku.

H2H 1:2 z lat 2007-2015, jednak te dwa pierwsze mecze były prawie dekadę temu. Rok temu na Indian Wells padło gładkie 2:0 dla leworęcznego Mannarino. Mischa jest oddalony o jakieś 60 miejsc w rankingu, poza 100 rankingową. Francuz rok temu był w finale w Bogocie, później zjazd do bazy z formą, aż do US Open gdzie prowadził nawet 2:0 w setach z Murrayem. Zverev gra tutaj od kwalifikacji, ale poziom przeciwników z rankingu +280 ma się ni jak do prawie pierwszej 50 ATP.

Wynik I: 6:3 (10)6:7 5:7

Wynik II: 6:3 3:6 7:6(5)

2 komentarze: