ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 2 sierpnia 2016

ATP Atlanta 2016

Sijsling I. - Fratangelo B.

Sijsling I. ::: 2,45 ::: 0,5/3


114 miejsce vs. 119, 28 lat vs. 23, Holender vs. Amerykanin, kursy dość zbliżone do siebie jednak faworyzują gospodarza. Ja jednak w tym meczu widzę papierową niespodziankę. Fratangelo jak wielu amerykańskich "talentów" chyba się nie sprawdził, jest przeciętny, z poziomu Challenger coś jak Ryan Harrison. W swojej na razie dość krótkiej karierze w ATP wygrał całe 3 mecze w tym roku. Jego największym sukcesem jest chyba urwanie seta Djokovicowi podczas turnieju w Indian Wells, ale takie "cyrki" odłóżmy na bok. Tak z jeszcze ciekawostek to Bjorn na trawie przegrał z naszym Michałem Przysiężnym.
Sijsling? Tak szczerze to nie wiem co się z nim stało. Od zawsze uważałem go za dość przeciętnego zawodnika, ze słabą psychiką, ale swego czasu coś tam pogrywał w ATP. W 2012 roku bilans na hardzie 6-7, 2013 to wynik 8-18, 2014 4-13 i później już tylko było gorzej. Teraz zjazd do poziomu Challenger.
Rok temu Igor po Wimbledonie wziął udział tylko w US Open, ale w tym roku swoich sił próbuje w Atlancie więc są szanse moim zdaniem na jakąś mobilizację z jego strony. Ciekawą statystyką są mecze Fratangelo na przestrzeni ostatniego roku z graczami z jednoręcznym backhandem, 3-9, pokonał Dancevica, Copila i Darcisa.

Wynik: 1:6 (2)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz