ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 3 sierpnia 2016

ATP Atlanta 2016

Smyczek T. - Young D.

Verdasco F. - Benneteau J.

Young D., Verdasco F. ::: 1,92 ::: 1/3


H2H 7-8 z lat 2007-2016, Young wygrywał bardziej na początku ich spotkań, Smyczek wygrał ostatnie 4 starcia, chociaż do dziś zastanawiam się jak pokonał Younga po tym patologicznym meczu w Delray Beach na początku sezonu. Donald jest o ponad 50 miejsc w rankingu wyżej. W 1 rundzie obaj przeszli niezwykłą dramaturgię w swoich spotkaniach, jednak tym razem liczę na Younga, patrząc na niego chociażby przez pryzmat ostatnich wyników wydaje się być w lepszej formie niż Smyczek który gra na poziomie Challenger z bardzo mizernym rezultatem.

H2H 4:0 z lat 2006-2013 czyli dość dawno. Francuz wraca w tym sezonie po długiej przerwie, z dość mizernymi wynikami, choć nie miał szczęścia do losowania przeciwników. 10 przegranych finałów ATP świadczy o tym, że nie jest zbyt mocny psychicznie, zresztą Hiszpana również za takiego zawodnika uważam, jednak on robi na mnie w tym sezonie lepsze wrażenie. Myślałem po cichu, że w 1 rundzie odpuści sobie granie w tej Atlancie, jednak wygrał z Lajovicem więc domyślam się, że będzie chciał tu jeszcze pograć.

Wynik I: 6:4 (1)6:7 3:6

Wynik II: 6:1 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz