ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

czwartek, 4 sierpnia 2016

ATP Atlanta 2016

Zeballos H. - Kamke T.

Kamke T. ::: 2,11 ::: 0,5/3


H2H 1:2 z lat 2012-2015, wszystkie mecze rozgrywane były na mączce. Kamke trafił do drabinki jako LL, często bywa tak, że właśnie Ci szczęśliwi przegrani wykorzystują swoją szansę i grają o jeden poziom wyżej, zachodząc gdzieś daleko w turnieju. Samo pokonanie Stakhovskiego robi już na mnie wrażenie. Tobias swego czasu był zawodnikiem dość średnim (teraz spadł do poiomu Challenger), w 2013 roku bilans na hardzie w ATP miał 10-11 więc dość nieźle.
Zeballos kojarzy mi się raczej z kortami ziemnymi, w 1 rundzie pokonał kompletnie bez formy w tym roku GGL. Mecz powinien być zacięty, bo obu Panów dzieli zaledwie rok różnicy, a umiejętnościami jakoś niezbyt znacząco się różnią. Wydaje mi się też, że można w tym meczu spróbować zagrać over gemowy.

Wynik: 6:1 6:4

1 komentarz:

  1. Chciałbym wykupić pakiet, napisałem maila

    OdpowiedzUsuń