Strony


poniedziałek, 15 sierpnia 2016

ATP Cincinnati 2016

Opelka R. - Chardy J.

Opelka R. +1,5 seta ::: 1,70 ::: 1/3

Opelka R. ::: 2,99 ::: 0,5/3


Zrobiła się niezła masówka na Opelkę który w następną niedzielę ukończy 19-lat, ale temu nie ma co się dziwić. Reilly gra tutaj z dziką kartą, gra u siebie, w ostatnim czasie jest w dobrej formie. W Newport 3 sety z Dancevicem który urwał set zwycięzcy Karlovicowi, w Waszyngtonie 3 sety i porażka po tie-breaku z Jazirim który pokonał Andersona i urwał set Zverevowi (półfinał turnieju), w Atlancie Opelka zaliczył półfinał, a w Los Cabos po kreczu pokonał Stakhovskiego i zagrał tie-break z Lopezem finalistą.

To wszystko robi na mnie wrażenie, za to po drugiej stronie Chardy kompletnie bez wyników w ostatnim czasie. Niby Jeremy rok temu w Montrealu zagrał półfinał, ale tam przez drogę bronił bodajże 9 piłek meczowych. W następnej rundzie czeka już Tsonga więc mam nadzieję, że Jeremy będzie chciał uniknąć starcia z rodakiem i dzisiaj szybko przegra, na pewno są na to szanse.

Wynik: 3:6 7:5 7:6(9)

1 komentarz:

  1. Jestem pod wrażeniem Szakal, zapraszam do mnie chętnych po typy z ligi hiszpańskiej która startuje już w ten weekend!

    OdpowiedzUsuń