ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 16 sierpnia 2016

ATP Cincinnati 2016

Fritz T. - Youzhny M.

Youzhny M. +2 gemy ::: 1,90 ::: 1/3


Fritz to jeszcze nastolatek, ale już żonaty. 54 miejsce w rankingu robi wrażenie w tym wieku, pewnie w przyszłości będą z niego ludzie, jednak jego gra jakoś kompletnie mnie nie przekonuje. Patrzę na jego wyniki w 2016 roku i co widzę? Z ręką na sercu muszę przyznać, że nie pokonał on żadnego znaczącego przeciwnika. Nie mam zielonego pojęcia jak zrobił ten ranking, finałem w Memphis gdzie w półfinale pokonał Berankisa?
Youzhny co prawda aktualnie jest niewiele lepszy, ale ma te 34 lata na karku i nie sposób odmówić mu doświadczenia. Do tego gra tutaj od kwalifikacji, gdzie wygrał 2 mecze baaardzo pewnie. To na pewno jakiś mały handicap w jego stronę. Na początku tego roku wygrał 3 turnieje rangi Challenger, bilans łącznie 19-0, ostatnio zagrał w Toronto 2 tie-breaki z Wawrinką.

Wynik: 1:6 3:6

1 komentarz: