ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 14 sierpnia 2016

Igrzyska Olimpijskie - Mecz o brązowy medal - Tenis

Nadal R. - Nishikori K.

Nadal R. -1 gem ::: 1,71 ::: 1/3


H2H 9:1 z lat 2008-2016. Wiele razy nabrałem się na Keia, jak i pozostali typerzy, jednak on w takich meczach z Nadalem, Djokovicem czy Murrayem w pewnie 95% przypadkach zawodzi. W Indian Wells grałem w jego stronę, bo Nadal miał słabszą formę przed tym turniejem, Nishikori tam mógł wyjść w 1 secie na podwójne przełamanie, ale skończyło się ostatecznie na 2:0 dla Hiszpana.

Tak szczerze to na to samo liczę tym razem. "Rafa" pomimo, że wczoraj grał już 4 godzinę, to facet jest tytanem pracy i już nie raz grał o wiele dłuższe mecze. Gra na niesamowitym poziomie tutaj to potwierdził wczoraj w meczu z JMDP. Widać, że gra dla kraju niezwykle go mobilizuje i dzisiaj moim zdaniem wywalczy pewnie brązowy medal.

Kei wiele razy w takich spotkaniach zawodzi mentalnie, już mógł odpaść w meczu z Monfilsem gdzie bronił 3 piłki meczowe, z Murrayem ugrał zaledwie 5 gemów. Nadal jak włączy swój poziom z meczu JMDP to Nishikori nie powinien mieć nic do powiedzenia. Nadal w meczach o dużą stawką gra jak za dawnych lat.

Wynik: 2:6 7:6(1) 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz