Strony


środa, 10 sierpnia 2016

Igrzyska Olimpijskie

Nadal R. - Simon G.

Monfils G. - Cilic M.

Nadal R., Monfils G. ::: 1,93 ::: 1/3


H2H 7:1 z lat 2006-2015, Simon oprócz wygranego jednego meczu, w tylko jednym spotkaniu urwał jeszcze set i to po tie-breaku. Ogólnie w 2016 roku spisuje się niezwykle słabo, jedynie można go zapamiętać z tej 5 setówki na AO z Djokovicem. Tutaj Nadal jak na razie się rozkręca i kto wie czy nie celuje w podwójne złoto olimpijskie.

H2H 1:0 dla Monfilsa z 2009 roku czyli dość dawno. Na pewno może dziwić fakt, że grają dopiero 2 raz ze sobą po tylu latach, obaj są potencjałem zbliżonym do siebie. Cilic co prawda ma na koncie wygrany turniej US Open, ale bez tego oszałamiającego wyniku ciężko o inne pozytywy. Monfils grał w wielu finałach ATP i w wielu przegrał, jednak ostatnio pokazał się z bardzo dobrej strony. Wygrany turniej w Waszyngtonie, półfinał w Toronto to na pewno robi wrażenie. Obaj jakoś nie mieli w Rio mocnych przeciwników we wcześniejszych rundach.

Wynik I: 7:6(5) 6:3

Wynik II: (6)6:7 6:3 6:4

1 komentarz:

  1. Witam typ godny zagrania lecz nie wiem czy sam bym sie skusil na tenis w rio naprawde wyniki sa tam niesamowite... duzo niespodzianek :)) polecam i zagladajcie na typy-na-plus.blog.pl pozdrawiam pierwszy dzien i na plus:)

    OdpowiedzUsuń