ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 25 września 2016

ATP Metz, St. Petersburg

Wawrinka S. - Zverev A.
Thiem D. - Pouille L.

Wawrinka S., Pouille L. +1,5 seta ::: 2,01 ::: 0,5/3


W pierwszym meczu sprawa jest prosta, Wawrinka i tyle. Choć nie wykluczam opcji, że młody Zverev będzie dwoił się i troił, żeby zdobyć tytuł jednak doświadczenie robi swoje, presja itd. Wawrinka to jest facet jak sami zapewne wiecie, zawodnik który jest w stanie pokonać dosłownie każdego. Z bodajże Evansem na US Open bronił meczowej, a skończyło się to tak ostatecznie, że wygrał w finale z Djokovicem 3:1. Obaj grają z jednoręcznego backhandu, ale Stan to jest jednak klasa. W ostatnim czasie dużo się mówi o dopingu na temat zawodników +30.

Pouille? Sprawa jest prosta jak wczoraj z Simonem Gillesem. H2H 0:1 i to na mączce z 2015 roku. Teraz gramy w hali, do tego we Francji. Cel dla gospodarzy jest prosty, pierwszy tytuł dla swojego 22-letniego "Łukasza". Pokonanie Benneteu, Goffina na hali robi na mnie wrażenie.
W ogóle to droga do finału była dla obu zawodników nie oszukujmy się... dość słaba. Thiem ma już sporo tytułów na swoim koncie, jednak jak już niejednokrotnie zaznaczam ten Pan w mojej opinii często traci sety. Zresztą jak znam życie, to rówieśnicy bardzo często grają zacięte mecze, a tutaj mamy 23 lata vs. 22.

Wynik I: 2:6 6:3 5:7
Wynik II: (5)6:7 2:6

1 komentarz: