ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 19 września 2016

ATP St. Petersburg

Mannarino A. - Berankis R.   

Mannarino A. -1 gem ::: 1,73 ::: 1/3


H2H 1:1 z lat 2010-2011, czyli dość dawno. Obaj są w ostatnim czasie w bardzo kiepskiej formie, ale w Europie mam nadzieję, że to się odmieni. Jednak Berankis wydaje mi się być w gorszej dyspozycji niż leworęczny Francuz. Litwin od Wimbledonu rozegrał tylko 4 mecze z czego aż 3 przegrane. Mannarino skoro nie gra we Francji, u siebie w ojczyźnie jak rok temu to widocznie przygotował formę pod rosyjski Petersburg.

Jest to pierwszy mecz po dość długiej przerwie od "normalnej" gry, powoli zbliża się końcówka sezonu więc może być różnie. Jednak co by nie mówić to Mannarino jest wszechstronniejszym zawodnikiem. Na hali potrafi grać, Berankis co prawda też, ale to dla mnie zawodnik z pogranicza Challenger, któremu w ciągu całej kariery 2-3 razy wyszło cokolwiek w ATP.

Wynik: (7)6:7 6:3 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz