ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 3 września 2016

US Open 2016

Evans D. - Wawrinka S.

Evans D. +2,5 seta ::: 2,02 ::: 1/3


Wawrinka ma często tendencje do lekceważenia swoich przeciwników, w ciągu sezonu zalicza wiele dziwnych wtop. Tak poza tym wygranym Australian Open, Roland Garros i Monte-Carlo, + Chennai co roku tradycyjnie to ciężko mi przypomnieć sobie jego wielkie wyniki. Oczywiście jest mocny, ścisły top, ale Szwajcar potrzebuje się rozkręcić w danym turnieju. Tutaj jak na razie nie stracił seta, ale Giannessi (243 miejsce) to żaden przeciwnik, a Verdasco jest mocno nierówny.
Evans w wieku 26 lat gra swój życiowy sezon, jak na razie całkiem nieźle wygląda. Pokonanie Rama i Zvereva A. po 4 setach robi dobre wrażenie. Wygrał przed Winston-Salem jeszcze Challenger w Aptos, a na Wimbledonie zagrał podobnie jak tutaj w 3 rundzie. Typ jest bardziej przeciwko Wawrince niż za Evansem.

Wynik: 6:4 3:6 7:6(6) (8)6:7 2:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz