ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 28 października 2016

ATP Basel 2016

Del Potro J. - Nishikori K.
Del Potro J. ::: 1,76 ::: 2/3

H2H 4:0 z lat 2008-2012 czyli dość dawno, ale wszystkie mecze JMDP wygrał bez straty seta. Typ jest prosty jak budowa cepa tak naprawdę. Argentyńczyk od 7 meczów jest niepokonany, ba wygrał wszystkie mecze po 2:0 i tylko w 1 meczu pokonał Isnera z tie-breakiem, pozostałe wszystkie sety były z brejkiem. Dimitrov w formie nie dał rady, Jack Sock również, Goffin przegrał wczoraj, więc jak widać JMDP gra jak za starych dobrych czasów.

Kei po półfinale US Open rozegrał tylko turniej w Tokio gdzie skreczował w 2 spotkaniu na własnych śmieciach. Tutaj w Szwajcarii jak na razie miał 2 kelnerów czyli Lajovica i Lorenziego, zawodników raczej lubiących się w grze na kortach ziemnych niż szybkich halach. Ten drugi miał 44% trafionych piłek tylko po 1 serwisie, a i tak zdołał w 1 secie doprowadzić do rozgrywki tie-breakowej.

Wynik: 5:7 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz