ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 29 października 2016

ATP Basel 2016

Zverev M. - Cilic M.

Powyżej 21,5 gemów ::: 1,71 ::: 1/3


H2H 1:2 z lat 2006-2015. Spotkali się jakieś 10 lat temu w finale Futuresa, byli nastolatkami. Rok temu na trawie w Stuttgarcie padły 3 sety z 2 tie-breakami. Zverev jak już pisałem gra ostatnio z formą życia. Półfinał w Chengdu i porażka po 2 tie-breakach z Gasquetem, ćwierćfinał turnieju Masters w Szanghaju gdzie można by rzec, że miał nawet Djokovica na widelcu, niestety przegrał po 3 setach, ale łącznie w Chinach zaliczył 5 zwycięstw na tym 1000. Tutaj w Bazylei nadal formę trzyma wysoką, 5 zwycięstw i pokonanie Wawrinki na pewno budzi podziw.
Cilic to taka cicha woda i nie wiadomo kiedy odpadli z formą. Tak było na zwycięskim US Open czy w tym roku w Cincinnati gdzie w finale zlał Murraya 2:0 co nie zdarza się #2 dość często. Ogólnie to liczę na zacięty mecz, Chorwat niby faworytem, ale kto wie co pokaże dzisiaj Mischa.

Wynik: 6:4 5:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz