ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 19 października 2016

ATP Moskwa 2016

Donskoy E. - Ramos A.

Ramos A. ::: 1,95 ::: 1/3


Ja doskonale wiem o tym, że Ramos niby w większości mączka, że przeplata lepsze wyniki z tymi gorszymi, że gra na hali na pewno nie jest mu na rękę, ale ten gość jest na 38 miejscu w rankingu ATP o czym Donskoy może na razie pomarzyć. Ramos niedawno doszedł do samego finału w Chengdu gdzie miał naprawdę szanse nawet na zwycięstwo, rok temu w Szanghaju ograł samego Federera po kapitalnym meczu.

Za Rosjaninem przemawia tylko to, że gra u siebie i hala. To wszystko, ni jak ma się do osiągnięć leworęcznego Ramosa który gra sezon życia. Inna półka, inny kaliber, może seta urwie, ale myślę, że na końcowe zwycięstwo to za dużo jak na niego. Już pomijam fakt, że w 1 rundzie dostał kelnera który skreczował przy wyniku 6:3 5:1. Widocznie jakaś ostra kasa musiała pójść skoro kreczuje się nie dokańczając 1 gema, chociażby honorowo. W końcu to "matuszka rasja", tam nie ma rzeczy niemożliwych.


Wynik: 4:6 7:6(4) 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz