Strony


czwartek, 20 października 2016

ATP Moskwa 2016

Lajovic D. - Kohlschreiber P.

Kohlschreiber P. -1 gem ::: 1,87 ::: 1/3


Fakty są jakie są czyli "Kolba" jeden z najczęściej kreczujących zawodników bądź na "renowacji" gra w tym roku średnio. Jednak jest to nadal zawodnik ze ścisłego topu, top #32. W tym sezonie nawet przytulił kolejny tytuł ATP w Monachium więc nie ma co narzekać. Gdyby nie kontuzje to on takich ŁAKÓW jak Lajovic to wciąga nosem. Nie oszukujmy się, "Filip" to uniwersalny zawodnik na każdą nawierzchnię, fajnie się go ogląda, jednak jego największym mankamentem są dłuższe wymiany. Wtedy się Niemiec niecierpliwi chce skończyć punkt i tak oto finalnie kończy siatką lub autem, efekt? Od lat w top 20-30 nie więcej nie mniej, coś w tych okolicach.
Lajovic no nie oszukujmy się, zawodnik z pogranicza Challenger/ATP. Występy w głównym turnieju to jest święto, czasami coś odpali. Jednak hala patrząc na suche statystyki to nie jego bajka. Gdyby grali na mączce miałbym o wiele większe wątpliwości co do typu. Ograł co prawda w 1 rundzie Tipsarevica, ale jak gra Serb vs. Serb po kontuzjach, z problemami zdrowotnymi to taki wynik nie powinien dziwić. "Kolba" skoro już gra na koniec sezonu w ATP to myślę, że z jego zdrowiem jest całkiem w porządku więc jeżeli jest w pełni zdrowy to o wynik jestem spokojny.

Wynik: 5:7 6:3 3:6

6 komentarzy:

 1. To jest jakiś dramat co wyprawiasz na płatnych typach, w tym turnieju...

  OdpowiedzUsuń
 2. Racja, o ile single nawet spoko, to akumulacujne z faworytami z kursami w przedziale 1,2-1,6 to tragedia. Nie bierzesz chyba pod uwagę tego że to turnieje o pietruszkę i mocni faworyci odpuszczają sobie bo poważniejsze turnieje są dopiero za tydzień i dwa. Natomiast underdogi chcą pokazać się z najlepszej strony. Przeanalizuj sobie ten turniej i największe pewniaki pouwalały kupony a często kursy były po 1,3 a mecz się kończył 2-0. Oglądałem kilka spotkań i im się po prostu nie chce, to nie są ci sami tenisiści. Tendencja w tych turniejach się pewnie utrzyma bo czołówka czeka na ATP 500 i 1000 a szkoda się nabawić kontuzji czy wyjść do nowego turnieju bez świeżości. Ja dziś odpuściłem akumulacyjne bo widziałem jak grali wczoraj i przedwczoraj no i się nie zawiodłem bo dzisiaj znowu pewniaki z czołówki oddały mecze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że Simon też gładko oddał 2-0 czyli dziś żadne ako nie weszło bo pewniaki które miały zdeklasować swoich rywali pooddawały mecze a pewnie za tydzień wszyscy co uwalili nam kupony w ostatnich dniach spotkają się w półfinałach

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś w najlepszym wypadku (o ile wszystko wejdzie już do końca) to +0.7j, więc bilans na ten moment to ok 8j na minusie. Kiepściutko.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdyby nie grać kombo to nie byłoby tak źle, nawet by był + :D na samych ako w tym pakiecie jest ok -10j bo w prawie każdym meczu zawalił jakiś "pewniak" ;) gdyby grać same pojedyncze typy to na ten moment około +2j w tym pakiecie.

  OdpowiedzUsuń
 6. było blisko z tym Mayerem, ale nie weszło, troszke byśmy się odbili. Z tymi podwójnymi to rzeczywiście poleciałeś ostro gdyby nie one to nie byłoby tak źle. No ale nie ma się co dziwić jak stawiasz prawie na samych faworytów prawie którzy grają jak grają bo to turnieje o nic.

  OdpowiedzUsuń