ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

poniedziałek, 31 października 2016

ATP Paris Masters 1000

Ramos A. - Robert S.

Ramos A. ::: 1,72 ::: 1/3


H2H 0:1 z 2014 roku. Obaj grają wbrew pozorom swój sezon życia, Robert w wieku 36 lat, do tego gra u siebie. Jednak dla mnie to zawodnik z pogranicza Challenger któremu w tym sezonie wyszło parę turniejów, poza tym to zaliczył takie "kompromitacje" jak np. ze Stepankiem gdzie ugrał zaledwie 3 gemy. Czy można liczyć na to, że uda mu się u siebie coś ugrać? To tak jakby liczyć na los na loterii, to jest 1 runda i wbrew pozorom Ramos jest słusznym faworytem tego meczu. Przynajmniej w mojej opinii.
Hiszpan już rok temu udowodnił wszystkim w Szanghaju, że potrafi na kortach szybkich ograć samego Federera. Więc gra na hali na pewno nie jest mu obca. Do tego jest leworęczny więc to na pewno jakiś handicap w jego stronę. Niedawno w Chengdu zaliczył genialny turniej gdzie o mały włos otarł się o zwycięstwo, niestety przegrał. Mecz wieczoru dla francuskiej publiczności, ale moim zdaniem Ramos o wiele więcej osiągnął w ATP niż Robert który jak już wyżej wspomniałem, jego sukcesy w ATP to jedna wielka loteria. Presja na pewno po stronie gospodarza, a to nie sprzyja nigdy dobrym wynikom.

Wynik: 6:1 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz