ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

środa, 5 października 2016

ATP Pekin 2016

Pouille L. - Dimitrov G.
Pouille L. ::: 1,85 ::: 1/3

H2H 0:1 z 2013 roku, ale to bez znaczenia, bo 3 lata temu Lucas miał jakieś 19 lat, teraz jest na ustach fanów tenisa na całym świecie. Pouille prezentuje genialną formę, ćwierćfinał Wimbledonu, ćwierćfinał US Open i pokonanie Nadala, Aguta robią wrażenie, ostatnio wygrał swój pierwszy turniej w Metz grając kapitalnie, a ten chłopak ma dopiero 22 lata. W Pekinie nie jest inaczej, nie dość, że mecz miał dzień wcześniej niż Dimitrov to z Lu nawet się nie spocił, oddał zaledwie 3 gemy swojemu rywalowi.
Dimitrov za to gra coraz lepiej, ale jego ostatnie mecze to są mega wyniszczające. Najpierw długa 3 setówka z Ramosem w Chengdu, a dzisiaj walka na noże z Stevem Johnsonem. Mecz trwał 2:45, więc jutro o 10:00 Bułgar na pewno to jakoś pewnie odczuje. Im dłużej ten mecz potrwa tym Pouille będzie w lepszej sytuacji. Aż dziw może brać, że to właśnie Dimitrov na początku był faworytem tego meczu. Forma, ranking 16 vs. 20 wskazuje na młodego Francuza. Czysta logika podpowiada grać na Pouille.

Wynik: 7:6(3) (0)6:7 4:6

1 komentarz:

  1. Znowu niewiele zabrakło, 5:4 z przełamaniem i 30:15, dwie piłki od meczu.

    OdpowiedzUsuń