ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 11 października 2016

ATP Shanghai 2016

Garcia-Lopez G. - Lorenzi P.
Garcia-Lopez G. ::: 1,76 ::: 1/3

H2H 4:0 z lat 2002-2014, w tym momencie dzieli ich tylko rok 33 vs. 34 lata. Lorenzi w 2016 gra swoją życiówkę, wygrał turniej ATP w Kitzbuhel, ale jakoś on i korty szybkie to kompletnie mi nie pasuje. Na US Open czynił cuda, ale na tym ostatnim szlemie to zawsze są jakieś cyrki jak chociażby mecze Donalda Younga w 2015. W Chengdu Włoch ugrał całe 4 gemy z Schwartzmanem, a w Pekinie aż 2 z Nadalem.
GGL sezon beznadziejny co prawda w porównaniu z najlepszym 2015, ale oglądam jego kilka ostatnich meczów i wcale tak źle nie wygląda. Jego ostatnie porażki można wytłumaczyć spokojnie, bo grał z zawodnikami będącymi w formie jak Harrison czy Edmund Kyle. Porażka w Metz z Gillesem czy na US Open z Agutem to żadna ujma. Lorenzi to przecież zawodnik z pogranicza Challennger, kiepski serwis, typowy ziemiak i przebijacz.

Wynik: 7:5 (2)6:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz