ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 14 października 2016

ATP Shanghai 2016

Sock J. - Simon G.
Simon G. ::: 1,82 ::: 1/3

H2H 1:1 z 2015 roku, mecz może być zacięty, ale liczę na Simona który w ostatnich tygodniach zaczął w końcu coś grać. Wbrew pozorom to Francuz ma lepszy bilans na hardzie w tym roku niż rok temu. Do tego oddał tutaj tylko 3 gemy Carreno Buście który sensacyjnie w 2016 roku wygrał turniej w Winston-Salem. Już o pokonaniu Wawrinki 2:0 6:4 6:4 nie wspomnę. W celu przypomnienia w 2014 roku Simon Gilles zagrał tutaj w finale, gdzie przegrał z Federerem po 2 rozgrywkach tie-breakowych.
Sock na pewno ma atut mocnego serwisu, bronił meczowych z Milosem Raonicem który pod koniec sezonu mocno przygasł w porównaniu z 1 częścią sezonu. Mieszane uczucia mam zawsze do "skarpety", bo niby zwycięzca Wimbledonu w deblu, ale w singlu to nie oszukujmy się. Taki Amerykański Kohlschreiber który kręci się w okolicach 20 rankingowej od kilku ładnych sezonów. Nie jest to peffka, ale Simon wydaje mi się słusznym faworytem meczu.

Wynik: 6:4 4:6 (5)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz