ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 15 października 2016

ATP Shanghai 2016

Simon G. - Murray A.
Powyżej 19 gemów ::: 1,79 ::: 1/3

H2H 2:14 z lat 2007-2016. Znają się doskonale, do tego ich styl gry jest niezwykle podobny do siebie. Są świetni na returnie, ścisły top, a przebijanie piłki nie jest im obce. Liczę na Simona, że trochę tutaj powalczy, bo skoro rok temu doszedł tutaj do samego finału gdzie grał 2 tie-breaki z Federerem to może i powalczy z Murrayem. Francuz pokonał Wawrinkę, Socka, więc gra na wysokim poziomie.
Liczę też na to, że Murrayowi w końcu przydarzy się jakiś gorszy mecz, bo jak na razie od turnieju w Pekinie idzie jak burza. Nie stracił nawet seta, a Simon to idealny zawodnik który potrafi wybić kogoś z dekoncentracji. Bardzo waleczny, a ich pojedynki w poważnej fazie turnieju czyli minimum ćwierćfinał wbrew pozorom nie były aż tak bardzo jednostronne. Linia wystawiona dość nisko, nawet przy wyniku 3:6 4:6 otrzymamy zwrot stawki.

Wynik: 4:6 3:6

1 komentarz:

  1. szkoda 1 seta, tam simon gilles mógł na 5:5 wejść, miał już 30:0 4:5

    OdpowiedzUsuń