Strony


poniedziałek, 10 października 2016

ATP Shanghai

Tsonga J-W. - Mayer F.
Youzhny M. - Almagro N.
Tsonga J-W., Youzhny M. ::: 1,84 ::: 1/3

AKO proste jak budowa cepa.
H2H 5:0 dla Tsongi, do tego Francuz rok temu zagrał tutaj w finale więc o mobilizację z jego strony jestem spokojny. Nie grał nic od US Open, tam poddał mecz walkowerem w ćwierćfinale, ale skoro wraca na korty to z jego zdrowiem widocznie musi być już wszystko dobrze. Mayer udany powrót po kontuzji, ale gra na pograniczu Challengerów, już o takiej porażce z Kamilem Majchrzakiem na Davis Cup nie ma sensu nawet wspominać.

H2H 5:0 dla Youzhnego, do tego Rosjanin gra tutaj od kwalifikacji więc to na pewno jakiś plus. Obaj nie są w wybitnej formie jak za starych dobrych czasów. Almagro potrafi przegrać z Gojowczykiem w Metz, a Mikhail z Ebdenem w Tokio. Jednak właśnie ten miażdżący bilans bezpośrednich starć skłania mnie do postawienia na Rosjanina, bo skoro pokonał go 5 razy to czemu miałoby być inaczej za 6 razem.

Wynik I: 6:3 6:2
Wynik II: 6:3 2:6 2;6

2 komentarze:

  1. nosz w morde, ja to na twoich typach tylko przegrywam .pech czy co? a juz myślałem ze taki dobry jestes

    OdpowiedzUsuń
  2. zauważ kolego że typy za darmo na stronie to tylko część z tego co typuje Shakal. Ja gram ofertę płatną i nie narzekam, a dzisiaj Youzhny ładnie uwalił mecz, ale takie sytuacje to norma zarówno w jedną jak i drugą stronę...

    OdpowiedzUsuń