Strony


piątek, 21 października 2016

ATP Sztokholm 2016

Anderson K. - Dimitrov G.

Zverev A. - Kamke T.

Elias G. - Sock J.

Dimitrov G. , Zverev A., Sock J. ::: 2,07 ::: 1/3


H2H 2:5 z lat 2009-2014, wiele ich meczów było zaciętych i tak pewnie będzie tym razem. Jednak Anderson ten sezon może uznać za stracony, ze ścisłego topu, doszedł prawie do 50 miejsca w rankingu, to wszystko z powodu problemów zdrowotnych. Dimitrov i Szwecja to bardzo dobre połączenie, bo on tutaj trenował, szukał trenerów, a efekt tego jest taki, że w Sztokholmie zagrał 2 razy w finale z czego 1 wygrał. W Cincinnati doszedł do półfinału, na US Open 4 runda, w Chengdu półfinał, w Pekinie finał.

H2H 2:0 dla Zvereva z 2014 roku czyli wtedy jak Zverev miał jakieś 17 lat, teraz młody gra sezon życia, niedawno wygrał swój pierwszy tytuł w Petersburgu pokonując zwycięzcą US Open Wawrinkę. Kamke gra tutaj świetnie, 4 mecze wygrane łącznie z kwalifikacjami, jednak poziom zawodników z jakimi grał na pewno ni jak ma się do umiejętności Zvereva. Obaj są z Niemiec.

Elias rok temu na kortach szybkich hard/hala miał bilans 0-11, to zawodnik typowy raczej na mączkę. Nie wiem jak Monfilsa pokonał, ale takie cuda w sezonie się zdarzają, już pomijam fakt, że Gael tam zagrał bez serwisu, 5 podwójnych itd. Sock rok temu zagrał tutaj w finale.

Wynik I: (3)6:7 7:5 2:6

Wynik II: 6:3 7:6(5)

Wynik III: 4:6 4:6

4 komentarze:

 1. To nas posłuchał... 3 taśmy

  OdpowiedzUsuń
 2. posłuchał nie posłuchał, bo to GŁUPOTA do kwadratu zmieniać swój styl grania bo jeden czy dwa dni się nie sprawdza. Tak się składa, że cały sezon do własnie ako zarabiały a single są w plecy - tym bardziej nie dziwi, że w tym pakiecie jest odwrotnie.
  pzdr
  WP

  OdpowiedzUsuń
 3. tzn nie dziwi że mogło zdarzyć się odwrotnie ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba w żadnym poprzednim pakiecie nie było tylu taśm :D w sumie sie jako amator tenisa zastanawiałem wczoraj co możesz dać i wytypowałem podobnie więc darowałem ako.

  OdpowiedzUsuń