ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 22 października 2016

ATP Sztokholm 2016

Del Potro J. - Dimitrov G.
Dimitrov G. +1,5 seta ::: 1,79 ::: 1/3

H2H 3:0 z lat 2013-2016, grali ze sobą w tym roku na trawie w Stuttgarcie. Jednak to było bardzo dawno. Dimitrov 1 część sezonu przede wszystkim na mączce miał beznadziejną, jednak w 2 części na hardzie gra świetnie, bilans 30-15 na hardzie gdzie rok temu miał 13-10. Ćwierćfinał Masters w Toronto, półfinał w Cincinnati, 4 runda US Open, półfinał w Chengdu, finał w Pekinie, a Sztokholm jak już wczoraj wspomniałem Dimitrov kojarzy bardzo dobrze. W końcu tu grał w 2 finałach z czego 1 wygrał, w końcu tu trenował, szukał trenerów itd.
JMDP poza srebrnym medalem na Igrzyskach Olimpijskich w Rio zdarzały mu się wpadki w tym sezonie. Może nie aż takie wpadki, jednak potrafił przegrać 2:0 z "Kolbą", Querreyem, Isnerem, Sockiem, Zeballosem, Berdychem więc lista dość spora. Na pewno zawodników typu Almagro, Isner czy Karlovic nie są aż w takim gazie jak ostatnio Bułgar dla którego turnieje w Szwecji są dość wyjątkowe.

Wynik: 6:4 7:5

2 komentarze:

 1. Kiedy podsumowanie turnieju?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, po Paryżu wrzucę, już mam obliczone.

   Niedługo podsumuję cały sezon.

   Usuń