ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 4 października 2016

ATP Tokio 2016

Vesely J. - Goffin D.
Vesely J. +1,5 seta ::: 1,83 ::: 1/3 


Tak szczerze to analiza tego meczu mogłaby się zakończyć na jednym krótkim zdaniu: "Vesely jest w formie, a Goffin nie" i tyle by wystarczyło. Goffin po dobrej grze w 1 części sezonu, od czasu Wimbledonu przygasł. Od tego czasu zanotował łącznie 6 porażek (między innymi z Jazirim ostatnio w Shenzhen i sensacyjnie Donaldsonem na US Open). Jego wygrane były nad zawodnikami z pogranicza Challenger, słabo to wszystko u niego wygląda. W 1 rundzie miał 21-letniego gospodarza Nishiokię który kręci się w okolicach 100 rankingowej.
Vesely taki nieobliczalny zawodnik który ma dobre podanie i potrafi grać skróty, takim oto sposobem na mączce tego roku sprawił chyba największą sensację pokonując Djokovica w Monte-Carlo. Ostatnio reprezentant Czech przegrał w Shenzhen z Berdychem, ale obaj są z tego samego kraju, do tego Jiri urwał mu set, a Tomas B. wygrał ostatecznie cały turniej. Kolejny dobry wynik Vesely odniósł tutaj w Tokio pokonując zawsze groźnego Andersona po 3 setach. Nie zdziwię się jak wygra nawet cały mecz. Na pewno po takim kursie z taką formą jaką prezentował ostatnio Goffin bym nie postawił żadnych pieniędzy na Belga.

Wynik: 6:3 7:5

1 komentarz:

  1. Szkoda, bo Vesely miał w 2 secie 4:2 i 2 piłki na podwójne przełamanie.

    OdpowiedzUsuń