ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

piątek, 25 listopada 2016

Davis Cup - Finał

Cilic M. - Delbonis F.
Cilic M. -2,5 seta ::: 1,72 ::: 1/3

H2H 2:0, oba mecze zostały rozegrane na mączce i Cilic je wygrał bardzo pewnie. Spotkali się nawet w tym roku w szwajcarskiej Genewie, pewne 2:0. Teraz gramy w bałkańskim kotle i myślę, że kluczowym meczem będzie tutaj spotkanie Cilica z JMDP, ale o tym później, o ile dojdzie do takiego meczu, bo w Davis Cup różnie bywa.
Jest to finał więc nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu, choć o "chorwackich fixach" nie jeden doświadczony typer zapewne słyszał nie raz.
Delbonis od wielu lat był zawodnikiem typowym pod korty ziemne, jednak w tym roku kilka razy zaszokował, między innymi na Indian Wells pokonał samego Murraya, ale Szkot miał wtedy głowę zupełnie gdzie indziej, z tego co pamiętam urodziło mu się dziecko.
Co by nie mówić to Delbonis coś tam powalczył ostatnio na kortach szybkich, ale Cilic miał o wiele lepszą końcówkę sezonu. Moim zdaniem kursy są tutaj wystawione prawidłowo i jeden set to będzie max dla Argentyńczyka, ale na to nie liczę tym razem.

Wynik: 6:3 7:5 3:6 1:6 6:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz