Strony


piątek, 30 grudnia 2016

Exhibition Abu Dhabi - PSC Mubadala World Tennis Championship

Tsonga J-W. - Berdych T.
Berdych T. ::: 2,16 ::: 1/3

H2H 3:8 z lat 2004-2015 i tak naprawdę z tego powodu wchodzę w Berdycha, skoro potrafił zrobić to osiem razy, to po kursie 2,16 może powtórzyć ten wyczyn i 9. Obaj swoje 1 mecze przegrali, Tsonga bardzo słabo wszedł w mecz i w kluczowych momentach psuł piłki. Berdych co prawda też przegrał 0:6 z Nadalem 1 seta, ale co by nie mówić "Rafa" to jednak inna kategoria zawodnika. Turniej pokazowy, Berdych zawsze mi się dobrze kojarzył z turniejami na Półwyspie Arabskim itd. Gram na niego z tych dość błahych powodów. Powodzenia Tomek!

Wynik: (5)6:7 6:3 10:3

Murray A. - Goffin D.
Goffin D. +1,5 seta ::: 2,81 ::: 1/3
Powyżej 20 gemów ::: 2,02 ::: 1/3

Doskonale wiem, że dla niektórych typ może wydawać się dość absurdalny jednak jest to początek sezonu, turniej pokazowy, grany na pół gwizdka. W moim mniemaniu kursy są tutaj trochę przesadzone.
Murray na pewno po zdobyciu #1 będzie trochę przygaszony, a tym bardziej na turnieju u arabskich szejków. Linia wystawiona dość nisko, a jak znam ten turniej z poprzednich lat to różne rzeczy się tutaj działy. Wiem, że Andy to #1 i w normalnym okolicznościach zjadłby Goffina na miękko, ale w Doha warto zaryzykować na Goffina choćby za zdrobne. Kto chce niech gra ze mną, ja w to wchodzę.

Wynik: (4)6:7 4:6

Nadal R. - Raonic M.
Nadal R. -2 gemy ::: 1,94 ::: 2/3 +1,88

Nadal już mi zaimponował w pierwszym meczu i każdy kto oglądał jego mecz widział głód sukcesu. Pisałem też o tym, że tutaj w Doha Hiszpanie grają dość dobrze. Ciepło, arabski klimat, to co Hiszpan lubi najbardziej, a "mroźny" Kanadyjczyk nie bardzo.
Zresztą nie wiadomo co Milos zaprezentuje w tym sezonie, gra tutaj pierwszy raz. Jest to turniej pokazowy, wielka niewiadoma z jego strony. Raonic zrobił z nowego pokolenia największy progres, ale czy dorasta jeszcze do legend tenisa? Śmiem w to twierdzić. Choć na pokazówce wszystko jest możliwe. Jednak z całym sercem mówię VAMOS RAFA!

Wynik: 6:1 3:6 6:3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz