ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 31 grudnia 2016

Exhibition Abu Dhabi - PSC Mubadala World Tennis Championship

Nadal R. - Goffin D.

Nadal R. -1,5 seta ::: 1,86 ::: 2/3 +1,72


Obaj Panowie nie grali jeszcze ze sobą, ale dzisiaj powinni dać z siebie wszystko. Nie da się ukryć, że fajnie jest wejść w nowy sezon z triumfem choć mało prestiżowym. Tak po cichu przed turniejem liczyłem na Nadala, że on lub Murray mogą wygrać ten turniej, jednak Andy odpadł sensacyjnie z Goffinem. Zresztą Szkot w poprzednich edycjach Abu Dhabi nie grał jakoś wybitnie i wiele razy w ciągu sezonu w meczach zdarzają mu się przestoje.
Moim zdaniem Nadal to dzisiaj weźmie w dwóch setach, choć nie lubię grać takich ujemnych handicapów, to 1,20 na Hiszpana to trochę za mało. Pokonał pewnie Berdycha, Raonica w 3 setach i to robi wrażenie. Wszystko powinno coraz lepiej pracować, wszystkie znaki na niebie wskazują, że "Rafa" wraca do wielkiej gry o czym pisałem już wcześniej - zmiana trenera, fryzury, głód sukcesu, zmiana kalendarza turniejowego dość istotna. Vamos Rafa!

Wynik: 6:4 7:6(2)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz