Strony


niedziela, 25 grudnia 2016

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2017

C.O.W. Choinka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć wszystkim przede zdrowia, miłości, spokoju ducha, radości, oraz życzliwych relacji z bliskimi. Obyście te dni spędzili w miłej rodzinnej atmosferze, pamiętali że pieniądze nie są najważniejsze w życiu i nigdy nie powinny być one głównym celem. Dbajcie o siebie, o dobre relacje z osobami które kochacie, dobro wraca ze zdwojoną mocną! Jeszcze raz Wesołych Świąt kochani!

Z tej okazji przygotowałem promocję 50% na: 

Ograć bukmachera
*Ważne tylko do końca grudnia.

Szczęśliwego Nowego Roku 2017


Nowy Rok 2017 C.O.W.

Kolejny rok dobiega końca, a zaczyna się następny. To świetny czas na chwilę refleksji na temat przemijania i własnego życia. Czy zamierzasz w 2017 roku coś zmienić czy liczysz na to, że "będzie co będzie"? Chcesz, żeby kolejne 12 miesięcy było przełomowych czy takie jak poprzednie? Bez fajerwerków, stabilne, bez wyzwań? Zastanów się nad tym - "Kto nie planuje, ten planuje porażkę".

Zostawiam Cię z tą myślą i życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku! Szampańskiej zabawy! Ambitnych celów, dążenia do sukcesu! Wolności! Spełnienia najskrytszych marzeń! Zdrowia i miłości! Aby ten rok był przełomowy w Twoim dotychczasowym życiu! 

A i oczywiście pełnego portfela, konta w banku, Skrilla, ogrania bukmacherów najlepiej wraz ze mną, z blogiem 

- - - - -

Podsumowanie sezonu 2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz