ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 8 stycznia 2017

ATP Chennai 2017

Medvedev D. - Bautista-Agut R.

Bautista-Agut R. -1,5 seta ::: 1,93 ::: 2/3 +1,86


Tak na początku jak to ja mam w zwyczaju chciałem grać +1,5 seta na Rosjanina i do tego jakiś over gemowy, ale zaraz kubeł zimnej wody spadł mi na głowę. Pomylił mi się Medvedev z Khachanovem który wygrał turniej w Chengdu.
Daniili był już 1 nogą poza turniejem, Sela miał piłkę meczową na rakiecie, jednak skończył tak jak Verdasco z Djokovicem, choć w 3 secie miał szanse nawet na odłamanie. Jednak tak się nie stało.
Myślę, że w finale wyjdzie doświadczenie Hiszpana, rok temu rozegrał najlepszy sezon w życiu, przytulił kilka tytułów ATP, zagrał w finale Masters, teraz ma świetną okazję na rozpoczęcie sezonu z triumfem. Daniili ma tylko 20 lat więc gra o taką stawkę może go przerosnąć. Po drodze też nie miał jakiś wybitnych rywali, Agut miał trudniej w mojej opinii.

Wynik: 3:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz